Podstawowe informacje

Wirus SARS-CoV-2, który pojawił się wiosną tego roku, uniemożliwił nam organizację biegów w tradycyjnej formule. Większość organizatorów, w tym również my, postanowiło przenieść termin biegów na czas późniejszy. Jednakże natura biegacza i organizatora nie znosi pustki, dlatego też postanowiliśmy zorganizować bieg wirtualny e-Run Toruń.

E-Run Toruń, to nie tylko bieg wirtualny, ale również możliwość zwiedzania i poznawania zabytków. To też możliwość udziału w akcji charytatywnej i wsparcia Zosi Kryszewskiej, chorującej na Zespół Retta. Więcej o chorobie Zosi i szczegóły zbiórki znajdują się TUTAJ.

Co? Gdzie? Kiedy? Jak?
 Biegniemy w terminie od 1 czerwca do 15 sierpnia 2020r.
 Biegniemy w całej Polsce (miasta, wsie, pola, lasy itd.) na dowolnym terenie i wybranej przez siebie trasie.
 Pokonujemy dystans 5 lub 10 km, który zaznaczamy w formularzu zgłoszeniowym i wybrany przez siebie dystans pokonujemy biegiem lub marszobiegiem.
 Startujemy gdzie i kiedy chcemy, nie ma znaczenia godzina startu, trwania biegu oraz zakończenia aktywności.

Dokumentacja biegu
 Każdy uczestnik swój bieg może rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym (endomodo, huawei zdrowie, strava itp.). Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego bieg z widocznym dystansem i czasem.
 Zrzut musi zawierać informacje takie jak: trasa, pokonany dystans, data, zdjęcie na tle jednego dowolnego zabytku, pomnika przyrody znajdującego się na trasie pokonanego dystansu. Można również przesyłać zdjęcia instalacji artystycznej.
 Każdy zawodnik musi dodać 1 zrzut ekranu / zdjęcie zegarka oraz 1 zdjęcie zabytku / pomnika przyrody / instalacji artystycznej.
 Zrzuty należy przesłać do 15.08.2020r. do godz. 23.59 za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie Biegu: www.run-torun.pl

informator

wspólna